Broneeri kohe!

Vee- ja saunakeskus

Spaahotell Laine kaasaegses vee- ja saunakeskuses saad lõõgastuda päris mitmel viisil. Uju basseinis, mõnule mullivannis, lõõgastu aroomi-, infrapuna- ja leilisaunas ning suurepärase merevaatega puhkealal.

Kõik vee- ja saunakeskuse võlud on Sinu päralt iga päev ajavahemikus 13-22. Hommikust ujumist ja leili saad nautida aga iga päev ajavahemikus 6-9.

22.06.2017  kell 13-22 on vee- ja saunakeskus hooldustööde tõttu suletud.

 

Spaahotell Laine vee- ja saunakeskuses on:


Aroomi-aurusaun, kus saad mõnuleda temperatuurivahemikus 43-46 kraadi ning üle 100% õhuniiskuse käes. Aroomi-aurusaun aitab lõdvestuda ja vabaneda pingetest, stimuleerides nahaaluste kudede verevarustust, nahapoore ning jääkainetest vabanemist. Samuti aitavad aurus peituvad eeterlikud õlid tervendada hingamisteid, liigeseid ning lihaseid.

Leilisaun on traditsiooniline saun, kus temperatuur ulatub 90 kraadini. Leilisaunas kiireneb kõrge temperatuuri toimel vereringlus ning jääkainete eritumine. Lisaks on leilisaunal lihaspingeid ja liigesevalusid leevendav toime. Leilivõtmise vahel tuleks end külma veega jahutada. Nii karastad organismi ja tugevdad immuunsüsteemi.

Infrapunasaun on olulisemalt madalama temperatuuriga auruvaba saun. Infrapunasaunas tungib infrapunakiirgus nähtamatute valguslainetena läbi õhu otse nahka ning soojendab nahaaluseid kudesid. Infrapunasaun aitab puhastada organismi ja väljutada jääkaineid ning leevendada kroonilist väsimust ja lihasevalu. Infrapunasaun elavdab närvisüsteemi, tõstab organismi immuunsust, lisab reipust ja vähendab stressi. Lisaks kõigele põletad infrapunasaunas kõigest 30 minutiga koguni 600 kcal. 

Infrapunasaun on vastunäidustatud südamestimulaatori, kunstliigeste, kirurgiliste implantaatide, kroonilise südame- ja neerupuudulikkuse, vere hüübimishäirete ning põletike puhul.

Infrapunasauna kasutamiseks tuleks aeg eelnevalt ette broneerida ilu- või tervisekeskuse administraatori juures.

Bassein on spaahotell Laine vee- ja saunakeskuses mõõtmetega 20 meetrit pikk ja 5 meetrit lai. Basseini sügav ots ulatub 1,4 meetrini ning madalam ots 1 meetrini. Temperatuur basseinis on 28 kraadi.

Mullivann on kuni 34-kraadise veega täidetud väike, ümara kujuga vann, mis on sobilik lihaspingete maandamiseks ja meeldivaks lõõgastumiseks.

 

Vee- ja saunakeskust saad spaahotellis Laine majutudes külastada tasuta.

Oluline teada!