Broneeri kohe!

Vee- ja saunakeskus

Spaahotell Laine kaasaegses vee- ja saunakeskuses saad lõõgastuda päris mitmel viisil. Uju basseinis, mõnule mullivannis, lõõgastu soola-auru, infrapuna- ja leilisaunas ning suurepärase merevaatega puhkealal.

Kõik vee- ja saunakeskuse võlud on Sinu päralt iga päev ajavahemikus 13-22. Hommikust ujumist ja leili saad nautida aga iga päev ajavahemikus 6-9.

22.06.2017  kell 13-22 on vee- ja saunakeskus hooldustööde tõttu suletud.

 Spaahotell Laine vee- ja saunakeskuses on:

Soola-aurusaun on madala temperatuuri (kuni 45°) ja kõrge õhuniiskusega aurusaun, kus hõõrutakse kogu keha tervendava soolaseguga. Masseerivate liigutustega hõõrutakse sool nahale, hoitakse seda 5-10 minutit, seejärel pestakse. Soe aur avab naha poorid, soolaga ülehõõrumine mõjub nahale kooriva hooldusena ja saunast väljudes tundub nahk tõeliselt siidine. Soolal on puhastav ning antibakteriaalne toime. Soovitav saunatamise kestvus kuni 12 minutit.

Leilisaun on traditsiooniline saun, kus temperatuur ulatub 90 kraadini. Leilisaunas kiireneb kõrge temperatuuri toimel vereringlus ning jääkainete eritumine. Lisaks on leilisaunal lihaspingeid ja liigesevalusid leevendav toime. Leilivõtmise vahel tuleks end külma veega jahutada. Nii karastad organismi ja tugevdad immuunsüsteemi.

Infrapunasaun on olulisemalt madalama temperatuuriga auruvaba saun. Infrapunasaunas tungib infrapunakiirgus nähtamatute valguslainetena läbi õhu otse nahka ning soojendab nahaaluseid kudesid. Infrapunasaun aitab puhastada organismi ja väljutada jääkaineid ning leevendada kroonilist väsimust ja lihasevalu. Infrapunasaun elavdab närvisüsteemi, tõstab organismi immuunsust, lisab reipust ja vähendab stressi. Lisaks kõigele põletad infrapunasaunas kõigest 30 minutiga koguni 600 kcal. 

Infrapunasaun on vastunäidustatud südamestimulaatori, kunstliigeste, kirurgiliste implantaatide, kroonilise südame- ja neerupuudulikkuse, vere hüübimishäirete ning põletike puhul.

Infrapunasauna kasutamiseks tuleks aeg eelnevalt ette broneerida ilu- või tervisekeskuse administraatori juures.

Bassein on spaahotell Laine vee- ja saunakeskuses mõõtmetega 20 meetrit pikk ja 5 meetrit lai. Basseini sügav ots ulatub 1,4 meetrini ning madalam ots 1 meetrini. Temperatuur basseinis on 28 kraadi.

Mullivann on kuni 34-kraadise veega täidetud väike, ümara kujuga vann, mis on sobilik lihaspingete maandamiseks ja meeldivaks lõõgastumiseks.

 Vee- ja saunakeskust saad spaahotellis Laine majutudes külastada tasuta.

Hea teada!