Saada päring!

Pakkumised ja uudised

Armsad spaahotell Laine külalised

Alates 01.04.2021 alustab spaahotell Laine opereerimist Eesti hotellikett Hestia Hotel Group ja hotell hakkab kandma nime Hestia Hotel Haapsalu Spa.
Enne avamist maikuus läbib spaahotell uuenduskuuri, mis põhineb uuel heaoluspaa kontseptsioonil, et pakkuda külalistele kaasaegsemat ja meelelahutuslikumat spaaelamust. Ümberehituste käigus suureneb vee- ja saunakeskuse ala pea kaks korda ning sinna on planeeritud 5 erinevat sauna, bassein ning lisaks 3 erinevat veesilma. Hotellitubade osalise ümberehituse käigus lisandub juurde majutuse võimalusi, samuti saab maja fassaad värskema ilme.

Ümberehituste tõttu on hotell suletud kuni aprillikuu lõpuni.

Hestia Hotel Group võtab üle nii käesolevaks aastaks tehtud broneeringud kui ka koostöö kokkulepped.

Lisainfo telefonil +372 47 24400 või info@laine.ee.

Spaakohtumisteni Haapsalus!

Spaahotell Laine on aprillikuu lõpuni ehitus- ja remonditöödeks suletud.
Vastame Teie e-kirjadele ja telefonile E – R kell 9-16

Lisainfo:
info@laine.ee
telefonil: +372 472 4400

Armas külaline!
Meil on hea meel teatada, et koostöös SALM muuseumitega soovime rikastada teie puhkust ning pakume kõikidele hotelli klientidele võimalust osta 5 muuseumi ühispilet.
Erihind üksikkülastajale 10 €
Erihind peredele 20 €

Pileti saab osta majutuskaardi ettenäitamisel muuseumikassast.
Pakkumine kehtib 1.10.2020-31.3.2021.

Aprillis saab valmis uus tervise- ja heaoluspaa, kus me pakume kõiki ravi-, lõõgastus- ja iluprotseduure. Oleme seda hetke kaua oodanud.

Kasutame ravimuda kehahooldustes jt heaolu teenustes uuel moel ehk kasutusel on väärindatud ravimuda tooted (ravimuda ei kasutata töötlemata moel) ning fookuses on rikkaliku valikuga heaolu (wellness) teenused, mida pakutakse kaasaegses keskkonnas. 
Heaoluteenustel kasutame ravimuda jt loodustooteid pigem heaolu ja lõõgastuse pakkumiseks. Ravimudaga tehtavate heaoluteenuste abiga paraneb kudede ainevahetus ja verevarustus, leevenevad lihaspingeid, paraneb uute rakkude tootmine, nahk on taas niisutatud, nooruslikult värske, pehme ja elastne. Tänu ravimuda e-vitamiini sisaldusele omab see tugevat antioksüdeerimisvõimet ning stimuleerib kudede regeneratsiooni. Ravimuda kehakoorija on sügavpuhastava, vereringet parandava ja jääkaineid väljutava toimega, sisaldades meremineraalide gammat, mis annab organismile vajalikku uut energiat. 

Eesti ravimudast valmistatud toodete toime aluseks on ravimudas sisalduvad bioaktiivsed humiinained, nende toime organismile nahas leiduvate närvilõpmete kaudu või otsesel naha läbimisel ja organismi sattumise teel resorbtsiooni tõttu.

Uued Eesti ravimuda paketid:

Heaolu ravimudast, hind alates 165 € / in.
Eesti ravimuda, hind alates 160 € / in.

Uued Eesti ravimuda hoolitsused tervise- ja heaoluspaas:

Ravimuda-turba kehahooldus
Seljahooldus ravimudaga
Automaatne vesimassaaž mudaekstraktiga
Ravimuda, magneesiumi ja lavendliga jalgade keerisvann
Hooldus jalgadele ravimuda mähise ja massaažiga

Ravimuda mõju tutvustav eestikeelne video, mille on koostanud Tervisedenduse ja Rehabilitatsiooni Kompetentsikeskus (TERE KK).