Broneeri kohe!

Vee- ja saunakeskus

Spaahotell Laine  vee- ja saunakeskuses saad lõõgastuda päris mitmel viisil. Uju basseinis, mõnule mullivannis, lõõgastu auru-, infrapuna- ja leilisaunas ning suurepärase merevaatega lõõgastussaunas. Naistele ja meestele on eraldi riietus- ja pesemisruumid, kuid saunad on mõeldud kõigile ühiskasutamiseks.

Hommikust ujumist ja leili saad nautida iga päev ajavahemikus 6-9. Kõik vee- ja saunakeskuse võlud on Sinu päralt esmaspäevast reedeni 13-22, laupäeval ja pühapäeval 9-22.
Soovime, et saaksid meie juures lõõgastuda kiirustamata, s.t. vee- ja saunakeskuses viibimise aeg ei ole lahtiolekuaegadel piiratud.

Spaahotell Laine vee- ja saunakeskuses on:

Aurusaun on madala temperatuuri (kuni 45°) ja kõrge õhuniiskusega saun. Aurusaun mõjub naha verevarustust parandavalt, turseid vähendavalt ning karastavalt. Aur puhastab nahka. Auru käes avanevad poorid ja higinäärmed eritavad kehast jääkaineid. Paraneb naha struktuur, toonus ja elastsus.

Leilisaun on traditsiooniline saun, kus temperatuur ulatub 90 kraadini. Leilisauna soojusallikaks on kuumad kerisekivid, millele leili viskamisega õhku lühiajaliselt niisutatakse ja saun on eelkõige mõeldud higistamiseks. Leilisaunas kiireneb kõrge temperatuuri toimel vereringlus ning jääkainete eritumine. Lisaks on leilisaunal lihaspingeid ja liigesevalusid leevendav toime. Leilivõtmise vahel tuleks end külma veega jahutada, et karastada organismi ja tugevdada immuunsüsteemi. 

Lõõgastussaun on kauni merevaatega kuni 60 kraadine saun, mis sobib eriti kõigile neile, kes ei pea lugu kõrgest temperatuurist ja soovivad soojas saunas lihtsalt lõõgastuda. Lõõgastussauna seinas on kasutatud naturaalset kadakapuitu.

Infrapunasaun on madala temperatuuriga auruvaba saun. Infrapunasaunas tungib infrapunakiirgus nähtamatute valguslainetena läbi õhu otse nahka ning soojendab nahaaluseid kudesid. Infrapunasaun aitab puhastada organismi ja väljutada jääkaineid ning leevendada kroonilist väsimust ja lihasevalu. Infrapunasaun elavdab närvisüsteemi, tõstab organismi immuunsust, lisab reipust ja vähendab stressi. Lisaks kõigele põletad infrapunasaunas kõigest 30 minutiga koguni 600 kcal. Infrapunasaun on vastunäidustatud südamestimulaatori, kunstliigeste, kirurgiliste implantaatide, kroonilise südame- ja neerupuudulikkuse, vere hüübimishäirete ning põletike puhul.

Ujumisbassein on 20 meetrine ning basseini sügavus on 1 meetrist kuni 1,4 meetrini. Temperatuur basseinis on 28 kraadi. Basseinis on kaks veealust jugamassaaži ja veekosk. 

Basseini ääres on soojad pingid, millel istudes saab nautida vaadet ümbrusele.

Mullivann on kuni 34-kraadise veega ning sobilik lihaspingete maandamiseks ja meeldivaks lõõgastumiseks. 

Puhkealas on diivaninurk ning külalistel on soovi korral võimalus nautimiseks tellida kergeid suupisteid ja jooke meie saunamenüüst. 

Vee- ja saunakeskust saad spaahotellis Laine majutudes külastada tasuta.

Palume tutvuda enne vee- ja saunakeskuse külastust spaaetiketiga.
Hea teada!