Saada päring!

Spaahooldused Eesti ravimudaga

Pakume Sulle laia valikut tervendavaid ravisid ja heaolu pakkuvaid hoolitsusi. Ravi- ja terviseteenuste abiga saad leevendada nii liigese- ja lihasevaegusi kui ka parandada üldist enesetunnet. Heaolu pakkuvate hoolitsuste hulgast leiad erinevaid massaaze, kehahooldusi ja iluteenuseid.
Kasutame ravimuda kehahooldustes jt heaolu teenustes uuel moel ehk kasutusel on väärindatud ravimuda tooted (ravimuda ei kasutata töötlemata moel) ning fookuses on rikkaliku valikuga heaolu (wellness) teenused, mida pakutakse kaasaegses keskkonnas. 
Heaoluteenustel kasutame ravimuda jt loodustooteid pigem heaolu ja lõõgastuse pakkumiseks. Ravimudaga tehtavate heaoluteenuste abiga paraneb kudede ainevahetus ja verevarustus, leevenevad lihaspingeid, paraneb uute rakkude tootmine, nahk on taas niisutatud, nooruslikult värske, pehme ja elastne. Tänu ravimuda e-vitamiini sisaldusele omab see tugevat antioksüdeerimisvõimet ning stimuleerib kudede regeneratsiooni. Ravimuda kehakoorija on sügavpuhastava, vereringet parandava ja jääkaineid väljutava toimega, sisaldades meremineraalide gammat, mis annab organismile vajalikku uut energiat. 

Eesti ravimudast valmistatud toodete toime aluseks on ravimudas sisalduvad bioaktiivsed humiinained, nende toime organismile nahas leiduvate närvilõpmete kaudu või otsesel naha läbimisel ja organismi sattumise teel resorbtsiooni tõttu. 

Uued Eesti ravimuda paketid:

Heaolu ravimudast, hind alates 165 € / in.
Eesti ravimuda, hind alates 160 € / in.

Uued Eesti ravimuda hoolitsused tervise- ja heaoluspaas:

Ravimuda-turba kehahooldus (kestvus 75 min), 50 €
Seljahooldus ravimudaga (kestvus 45 min), 35 €
Automaatne vesimassaaž mudaekstraktiga (kestvus 15 min), 18 €
Jalgade keerisvann ravimuda, magneesiumi ja lavendliga (kestvus 15 min), 15 €
Hooldus jalgadele ravimuda mähise ja massaažiga (kestvus 30 min), 28 €
Mudaravi Haapsalu ravimudaga (kestvus 15 min), al. 16 €
* Massaaž Haapsalu ravimudaga (kestvus 60 min), 42 €

Meie juurest saad kaasa osta unikaalseid Eesti ravimudal baseeruvaid tooteid!

* Ravimuda käte/ jalavann magneesiumi ja lavendli või magneesiumi ja piparmündiga 9 €
* Ravimuda massaažikreem lavendliga või piparmündiga 13 €
* Ravimuda näomask 8 €
Ravimuda leevendab põletikke ja valu, uuendab rakke, kiirendab ainevahetust, tasakaalustab organismi tööd, koorib õrnalt ja niisutab nahka, on sügavpuhastav, taastab naha pH taset, hoiab naha pehme ja siledana, annab nahale terve jume, mõjutab kollageeni sünteesi, imab jääkained, on antibakteriaalne ja aitab akne korral.

Lisainfo ja broneerimine: 
tel 472 4415
e-post spa@laine.ee