Saada päring!

Vee- ja saunaspaa

Spaahotell Laine vee- ja saunaspaa on kuni aprillikuu lõpuni ehitus- ja renoveerimistöödeks suletud.
Lisainfo:
info@laine.ee
telefonil: +372 472 4400

Spaahotell Laine vee- ja saunaspaas saad lõõgastuda päris mitmel viisil. Uju basseinis, mõnule mullivannis, lõõgastu auru-, soola- ja leilisaunas ning suurepärase merevaatega lõõgastussaunas. Naistele ja meestele on eraldi riietus- ja pesemisruumid, kuid saunad on mõeldud kõigile ühiskasutamiseks.

Hommikust ujumist ja sauna saavad hotellis majutuvad külalised nautida iga päev ajavahemikus 7 - 9. 
Kõik vee- ja saunaspaa võlud on Sinu päralt esmaspäevast reedeni 13 - 22, laupäeval ja pühapäeval 9 - 22. 
Soovime, et saaksid meie juures lõõgastuda kiirustamata, s.t. vee- ja saunaspaas viibimise aeg ei ole lahtiolekuaegadel piiratud.

Spaahotell Laine vee- ja saunaspaas on:

Aurusaun on madala temperatuuri (kuni 45°) ja kõrge õhuniiskusega saun. Aurusaun mõjub naha verevarustust parandavalt, turseid vähendavalt ning karastavalt. Aur puhastab nahka. Auru käes avanevad poorid ja higinäärmed eritavad kehast jääkaineid. Paraneb naha struktuur, toonus ja elastsus.

Leilisaun on traditsiooniline saun, kus temperatuur ulatub 90 kraadini. Leilisauna soojusallikaks on kuumad kerisekivid, millele leili viskamisega õhku lühiajaliselt niisutatakse ja saun on eelkõige mõeldud higistamiseks. Leilisaunas kiireneb kõrge temperatuuri toimel vereringlus ning jääkainete eritumine. Lisaks on leilisaunal lihaspingeid ja liigesevalusid leevendav toime. Leilivõtmise vahel tuleks end külma veega jahutada, et karastada organismi ja tugevdada immuunsüsteemi. 

Lõõgastussaun on kauni merevaatega kuni 60 kraadine saun, mis sobib eriti kõigile neile, kes ei pea lugu kõrgest temperatuurist ja soovivad soojas saunas lihtsalt lõõgastuda. Lõõgastussauna seinas on kasutatud naturaalset kadakapuitu.

Soolasaun on madala temperatuuriga (kuni 50 kraadi) auruvaba saun. Soolasaun on kõige leebem saunaliik, mis mõjub karastavalt ja leevendab hingamisteede haigustega seotud vaevusi. Soolasauna on soovitatav minna pärast auru- või leilisauna. Soolasaunas hõõrutakse keha masseerivate liigutustega loodusliku meresoolaga, seda hoitakse nahal 5–10 minutit ja pestakse seejärel duši all maha. 
Sool on rahvameditsiinis tuntud oma erakordsete tervendavate omaduste poolest. Soolaga hõõrumine koorib nahka ja saunast väljudes tundub see tõeliselt siidine. Soolase õhu sissehingamine mõjub tervendavalt hingamisteedele. Sool puhastab naha ja eemaldab surnud naharakud ning ühtlasi paraneb verevarustus ja vähenevad tursed. Soolasauna ei soovitata nahavigastuste korral.

Ujumisbassein on 20 meetrine ning basseini sügavus on 1 meetrist kuni 1,4 meetrini. Temperatuur basseinis on 28 kraadi. Basseinis on kaks veealust jugamassaaži ja veekosk. 

Basseini ääres on soojad pingid, millel istudes saab nautida vaadet ümbrusele.

Mullivann on kuni 34-kraadise veega ning sobilik lihaspingete maandamiseks ja meeldivaks lõõgastumiseks. 

Puhkealas on diivaninurk ning külalistel on soovi korral võimalus tellida kergeid suupisteid ja jooke meie saunamenüüst. 

Vee- ja saunaspaad saad spaahotellis Laine majutudes külastada tasuta.

Palume tutvuda enne vee- ja saunaspaa külastust spaaetiketiga.
Hea teada!